Двама рибари отишли да ловят риба. На единия много му кълвяло, а другия нищо не хващал.
- Абе Гоше ти на какво ловиш?
- Ами на червеи, ей оттам ги взех. - И му посочва едно смръдливо бунище.
Отива Иван за червеи, в тва време Гошо хваща златната рибка. Тя му обещала да му изпълни 3 желания.
- Искам да имам голяма къща. После искам да имам бизнес.
- А какво е третото ти желание? - попитала рибката.
- Изпълни едно желание на Иван.
И в това време се чува от бунището:
- Абе Гошо, триста бика да та ебат, задето ме накара да търся тука червеи!